EKIPA.

Delamo, da vam vedno lahko zagotovimo Užitek v vožnji.

Od svojega trgovca BMW pričakujete več, kot le izjemna vozila, kvaliteten servis in popolno skrb za stranke. Pričakujete osebni pristop, korekten nasvet in občutek, da vas trgovec posluša in razume. To je filozofija, ki ji sledimo vsi pooblaščeni trgovci BMW – popoln fokus na individualnega kupca, za katerega kar najbolje skrbi celotna ekipa, katere edino merilo je vaše zadovoljstvo.

PREDSTAVITEV EKIPE.

Tukaj smo za vas. Spoznajte člane naše ekipe.

Vodstvo

Marko Košmrl

direktor

+386 7 393 42 00

marko.kosmrl@makoma.si

Marketing

Erika Zajc

marketing manager

+386 7 393 42 09

erika.zajc@makoma.si

Računovodstvo

Darja Lipar

računovodja

+386 7 393 42 18

darja.lipar@makoma.si

MAKOMA NOVO MESTO.

Informacije

Petra Zupančič

administrator

+386 7 393 42 00

tajnistvo@makoma.si

Prodaja vozil

Franc Hren

vodja prodaje BMW

+386 7 292 73 99

franc.hren@makoma.si

Damjan Žičkar

Fleet & Corporate Sales

+386 41 412 070

damjan.zickar@makoma.si

Mitja Slak

prodajni svetovalec BMW

+386 7 393 42 15

mitja.slak@makoma.si

Nataša Doberšek

prodajni svetovalec BMW

+386 7 393 42 17

natasa.dobersek@makoma.si

Andrej Peterle

asistent v prodaji

+386 7 393 42 02

andrej.peterle@makoma.si

Servisni sprejem

Dejan Umek

vodja poprodaje

+386 7 393 42 16

dejan.umek@makoma.si

Staš Palič

servisni svetovalec BMW

+386 7 393 42 14

stas.palic@makoma.si

Borut Železnik

servisni sprejemnik - garancijski referent

+386 7 393 42 10

borut.zeleznik@makoma.si

Nadomestni deli in oprema

Frenk Kastelic

Servisni svetovalec - karoserijska popravila

+386 31 868 854

frenk.kastelic@makoma.si

Gregor Jankovič

Specialist za nadomestne dele

+386 7 393 42 13

gregor.jankovic@makoma.si

MAKOMA DOBOVA.

Prodaja vozil

Luka Junkar

prodajni svetovalec BMW

+386 7 292 73 92

luka.junkar@makoma.si